MUSSTANG

Сітка перегляду:
Швидкий перегляд

MUSSTANG ACTIVE MT110-3

(0)
$830.00

Musstang MT110-3 1. Новий двигун став більш надійним,в конструкції якого застосовані більш якісні деталі циліндро-поршневої групи. 2.Модифікована панель приладів.Основні індикатори "нетральної передачі" і кожної з швидкостей стали більшими і краще видно навіть в сонячну погоду.Також функціональним доповненням на тахометрі стали п..

Швидкий перегляд

MUSSTANG FOSTI 150

(0)
$880.00

Musstang Fosti не нова, але вдосконалена модель після вивчення всіх недоліків в експлуатації.Двигун об'ємом 149 см3 розвиває 12 к.с.Його потужна конструкція проста і надійна, а ключовим складовим є використання якісних деталей циліндро-поршневої групи і всіх елементів КПП. Звичайно є кікстартер для польових умов запускуГлушник.Д..

Швидкий перегляд

MUSSTANG REGION MT150

(0)
$945.00

MUSSTANG REGION MT150Немає сенсу розповідати про те що з себе представляють ці мотоцикли, але резонно згадати ніж від них буде відрізнятися в кращу сторону модель Musstang Region.Тому будемо гранично конкретні в описі і позначимо відмінності, а також в чому полягають їх переваги для власника: 1. Модель Region на відміну від конкурентів ос..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)