0
0
0
Запчастини : 0950862535 viber Техніка : 0508348048 viber Мото СТО : 0937481096

Motomarket - Болехів МотоСТО

Motomarket - Болехів МотоСТО

Дзвін ключів, шум компресора та витяжки, гуркіт моторів, та іноді триповерхові вислови - все це неодмінні атрибути будь-якого СТО. Не виняток і наше. Наші майстри докладають максимальних зусиль, щоб зібрати,  налаштувати, а також поремонтувати Ваш мотоцикл.

Окрім ремонту моделей, якими ми постійно торгуємо - Lifan, Kovi, Shineray, Musstang, Fada, Odes ми також ремонтуємо Honda, Suzuki, Yamaha і Kawasaki та й взагалі, все що звязане з мототехнікою.

Досвід наших майстрів не обмежується мотоциклами, нам також під силу квадроцикли та баггі. Якщо Ви здаєте техніку в оренду/прокат, ми можемо на постійній основі обслуговувати всю вашу мототехніку.

Регулювання клапанів, ремонт проводки в мотоциклі, діагностика - все це щоденна, рутинна, але  від того не менш цікава наша робота.

Доставка працює також - ми можемо привезти зремонтований мотоцикл Вам додому. Мотомаркет був, є і буде клієнтоорієнтованим, і саме тому ми враховуємо всі Ваші побажання та зауваження. Ми раді, що Ви довіряєте нам свою техніку, і робимо все можливе, щоб Вашу довіру виправдати.


Фотографії
Коментарі