0
0
0
Запчастини : 0950862535 0987232129 Техніка : 0508348048 Мото СТО : 0937481096

Моторне масло IPONE Full Power Katana 5W40 - 4 л

Відгуки:
(0)
  • Виробник: IPONE
  • Код товару: НФ-00027860
  • Артикул: НФ-00027860
  • Наявність: Попереднє замовлення
Основні характеристики
Всі характеристики
В'язкість мастила: 5W40
Основа: 100% синтетичне
Підходить для транспорту: Для мотоциклів
Призначення: Мастило для 4 T двигунів

Моторне масло для мотоцикла IPONE Full Power Katana 5W40

IPONE Full Power Katana 5W40 – це 100% синтетичне універсальне моторне масло. Цей продукт розроблено для різних видів техніки. Це і спортбайки, мотоцикли типу стріт, мотард, чопер та крузер і багато інших.

Завдяки своїй універсальності, це масло підходить багатьом типам двигунам і гарантує стабільність їх роботи за умов жорстких навантажень. Від щоденних поїздок містом до дальніх подорожей на низьких чи високих обертах – усе це звична справа для IPONE Full Power Katana 5W40.

Ваш мотоцикл отримає не лише зразковий захист двигуна, а і ідеальну роботу коробки передач. Завдяки додаванням у склад масла естерів, вона працює чіткіше і зрозуміліше. У цьому переконуються усі, хто вперше спробував цей продукт.

Переваги IPONE Full Power Katana 5W40:

  1. Повністю синтетичний продукт. Це гарантує найкращий у своєму класі захист двигуна під час навантажень, зменшення нагару, подовження терміну роботи двигуна та більша стабільність його роботи.
  2. Технологія Speed & Easy Shift значно покращує роботу трансмісії. Такий ефект досягається внаслідок додавання естерів, які роблять масло жирнішим.
  3. Універсальність. Це масло не лише підходить різним типам мотоциклів, а й різним стилям керування: від помірного до екстремального.

Як обрати масло для мотоцикла?

IPONE Full Power Katana 5W40 – це високоякісний продукт, який може підійти багатьом типам мотоциклів. Зокрема, це масло в’язкості 5W40  рекомендовано багатьом моделяммотоциклів BMW.

Перед тим, як купувати це масло, перевірте вимоги виробника вашої техніки до нього. Допуски та специфікації, вказані в інструкції та на етикетці, мають збігатися.

Ми будемо раді проконсультувати вас з питань підбору. Телефонуйте або пишіть, і наші експерти зроблять точний підбір масла для вас.

Характеристики
Мастила хімія
В'язкість мастила 5W40
Основа 100% синтетичне
Підходить для транспорту Для мотоциклів
Призначення Мастило для 4 T двигунів
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Останні Статті
13.02.2024
Охолоджуємось правильно
Охолоджуємось правильно
Часто наші покупці задають нам питання, яку краще обрати охолоджувальну рідину для мотоцикла.Ми зібрали інформацію щодо оптимальних варіантів для мотоциклетних двигунів Lifan/Shineray/Musstang:..
07.11.2023
Фетбайки: Велосипеди для екстремальних подорожей та фізичної активності
Фетбайки: Велосипеди для екстремальних подорожей та фізичної активності
Недавно в магазині Мотомаркет відбулось поповнення асортименту велосипедів.Про електровелосипеди ми детальніше розповіли у окремій статті, а зараз хочемо зупинитись на механічних екземплярах. Почнемо, мабуть із найпомітніших екземплярів - фетбайків..
07.11.2023
Осіння поїздка електровелосипедами NewSpeed
Осіння поїздка електровелосипедами NewSpeed
Коли ми зібрали всі наявні у нас моделі електровелосипедів NewSpeed, постало логічне запитання - а який же запас ходу в цих велосипедів, яку максимальну швидкість розвивають, та й взагалі, які переваги дає електрика на практиці...

Гарантія

Доставка

Запчастини

Мото СТО