0
0
0
Мотоцикли : +380508348048 +380937481096 Заапчастини : +380950862535

Моторне масло IPONE Full Power Katana 5W40 - 4 л

Відгуки:
(0)
  • Виробник: IPONE
  • Код товару: НФ-00027860
  • Артикул: НФ-00027860
  • Наявність: Попереднє замовлення

Моторне масло для мотоцикла IPONE Full Power Katana 5W40

IPONE Full Power Katana 5W40 – це 100% синтетичне універсальне моторне масло. Цей продукт розроблено для різних видів техніки. Це і спортбайки, мотоцикли типу стріт, мотард, чопер та крузер і багато інших.

Завдяки своїй універсальності, це масло підходить багатьом типам двигунам і гарантує стабільність їх роботи за умов жорстких навантажень. Від щоденних поїздок містом до дальніх подорожей на низьких чи високих обертах – усе це звична справа для IPONE Full Power Katana 5W40.

Ваш мотоцикл отримає не лише зразковий захист двигуна, а і ідеальну роботу коробки передач. Завдяки додаванням у склад масла естерів, вона працює чіткіше і зрозуміліше. У цьому переконуються усі, хто вперше спробував цей продукт.

Переваги IPONE Full Power Katana 5W40:

  1. Повністю синтетичний продукт. Це гарантує найкращий у своєму класі захист двигуна під час навантажень, зменшення нагару, подовження терміну роботи двигуна та більша стабільність його роботи.
  2. Технологія Speed & Easy Shift значно покращує роботу трансмісії. Такий ефект досягається внаслідок додавання естерів, які роблять масло жирнішим.
  3. Універсальність. Це масло не лише підходить різним типам мотоциклів, а й різним стилям керування: від помірного до екстремального.

Як обрати масло для мотоцикла?

IPONE Full Power Katana 5W40 – це високоякісний продукт, який може підійти багатьом типам мотоциклів. Зокрема, це масло в’язкості 5W40  рекомендовано багатьом моделяммотоциклів BMW.

Перед тим, як купувати це масло, перевірте вимоги виробника вашої техніки до нього. Допуски та специфікації, вказані в інструкції та на етикетці, мають збігатися.

Ми будемо раді проконсультувати вас з питань підбору. Телефонуйте або пишіть, і наші експерти зроблять точний підбір масла для вас.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.