0
0
0
Запчастини : 0950862535 viber Техніка : 0508348048 viber Мото СТО : 0937481096

Motomarket в м.Сколе

Motomarket в м.Сколе

Мотомаркет в місті Сколе відкрився навесні 2021 року, з того часу він користується популярністю у мешканців Львівської та Закарпатської областей. Розташований поруч з трасою Київ - Чоп, що зручно також і для гостей нашого краю. Якщо ви приїхали активно відпочити з вашим ендуро чи дорожнім мотоциклом, то можете повністю обслужити його як до, так і після Ваших поїздок.

Весь асортимент товарів Мотомаркету преставлений також і в Сколе. Якщо ж Ви не знайшли тут потрібну запчастину, зверніться до продавця або в інтернет-магазин, і ми зробимо все, щоб її знайти.

Тут можна замінити чи придбати мастило для будь-якого мотоцикла чи квадроцикла. Завжди в наявності Motul та IPONE. Є можливість придбати банку, а можемо й налити рівно скільки треба. Все це звісно, тільки від сертифікованих виробників.

Також в нашому магазині в м. Сколе Ви можете залишити Вашу техніку на планове обслуговування чи звичайний ремонт. Ми оперативно звяжемося для уточнення всіх деталей, і повідомимо, як тільки мотоцикл буде готовий.

Чекаємо Вас у Мотомаркет Сколе, за адресою вул. Князя Святослава, 48 (на Демні)


Фотографії
Коментарі