0
0
0
Мотоцикли : +380508348048 +380937481096 Заапчастини : +380950862535

IPONE S.O.S. Tyre (герметик для безкамерки)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: IPONE
  • Код товару: НФ-00013691
  • Артикул: НФ-00013691
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Засіб для ремонту шин мотоцикла IPONE S.O.S. TYRE

IPONE S.O.S. TYRE – це спеціальний ремонтний засіб, призначений для аварійного ремонту безкамерних покришок будь-якого типу «в полях».
Стиснене повітря накачує шину, а герметик, що входить до складу IPONE S.O.S. TYRE, дозволяє швидко та легко  полагодити прокол в шині та запобігти подальшій втраті тиску.

Цей засіб, однак, є аварійним ремонтним засобом і призначений, в першу чергу, для того, аби ви могли безпечно дістатися до професійного шиномонтажу для ремонту покришки і заклеювання проколу згідно з технологіями ремонту шин.

Після використання цього засобу варто якнайшвидше звернутися до майстерні, їхати акуратно та з безпечною швидкістю. Важливо не перевищувати швидкість, оскільки рівень зчеплення покришки з дорожнім покриттям може бути зменшеним.

IPONE S.O.S. TYRE виготовлений в зручному компактному форм-факторі. Балон невеликого розміру дозволяє легко розмістити його, наприклад, під сідлом чи в кофрі мотоцикла, скутера.

Переваги IPONE S.O.S. TYRE:

– швидкий те легкий ремонт проколів в «польових» умовах;
– одночасний ремонт та накачування покришки;
– тривалий час ефективної дії герметика;
– компактний розмір.

Як правильно користуватися?

Щойно ви відчули, що колесо мотоцикла почало спускати, зупиніться. Дістаньте IPONE S.O.S.TYRE, приєднайте насосний вихідний патрубок до ніпеля на колесі, видуйте необхідний вміст балону у колесо. Після цього обережно, без зайвих перевищень швидкості, доїдьте до найближчого СТО. Там виконайте ремонт камери.

Пам’ятайте: Цей засіб не може повноцінно замінити ремонт камери. Його задача – у екстреній ситуації дозволити вам продовжити рух, поки камера не спустила остаточно. Таким чином, цей засіб є справді незамінним помічником у будь-якій подорожі.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.