0
0
0

Інверторний генератор LIFAN LF2300I-2 (ручний стартер)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: LIFAN
  • Код товару: MM-00001587
  • Артикул: MM-00001587
  • Наявність: Попереднє замовлення
Основні характеристики
Всі характеристики
Ємність паливного бака, л: 3.5
Багатофункціональний інформаційний дисплей:
Вилка для підключення споживачів: так
Витрата при роботі на бензині, л/год:
Датчик рівня палива в баку:

ІНВЕРТОРНИЙ ГЕНЕРАТОР LF2300i-2 (1,8 кВт)

       Сучасна інверторна мініелектростанція LF2300i-2 в шумозахищеному корпусі - це відмінне рішення для будинку, дачі, квартири, офісу. Інверторні генератори є джерелом резервного живлення для підключення сучасних чутливих до перепадів частоти струму побутових приладів, систем опалення, освітлення, комп'ютерної техніки, телевізорів, медичних приладів та й по суті всіх раніше не перерахованих приладів, якими наші будинки/квартири насичені вже в достатній кількості. LIFAN LF2300i-2 є дуже компактним та відносно безшумним генератором, який працює на бензині та здатний виробляти електроенергію з номінальною потужністю до 1,8 кВт. Якість LIFAN із застосуванням сучасних технологій та альтернатора зі 100% мідною обмоткою, забезпечують, перш за все надійність, компактність при невеликій вазі (17,5 кг) даного пристрою. Важко переоцінити перевагу в його мобільності, яка дозволяє, при необхідності, брати його з собою в подорож або місця, де потрібно буде використовувати електричні прилади.

       У чому ж основна відмінність Інверторного генератора від звичайного? Інвертор - це перетворювач, який теоретично здатний видавати струм з будь-якими параметрами, незалежно від вхідної напруги. Класичний або звичайний генератор виробляє грубий пульсуючий вихідний сигнал, внаслідок чого високочутливі прилади можуть «не бачити» і не працювати від такого генератора. Одним з яскравих прикладів цього є деякі  системи опалення газових котлів для квартир чи будинків, які не здатні працювати від електричного струму раніше згаданих мініелектростанцій. Інверторний генератор від LIFAN вміє переробляти вироблену ним електрику, шляхом перетворення за рахунок спеціального цифрового пристрою і ємнісних фільтрів в постійний струм з наступним переведенням знову в змінний струм, але вже з наближеною до правильної синусоїди.

 Ще одна з позитивних властивостей інверторного генератора, це витрата палива, який залежить від навантаження споживачів, що підключаються до нього. При малопотужному навантаженні витрата палива знижується до 40%

 Даний генератор оснащений бензиновим чотиритактним двигуном LIFAN 80-i, який здатний безперебійно працювати до 6 годин з урахуванням наявності вбудованого в генератор 4-х літрового за обсягом бака.

У стандартній комплектації генератор оснащений:

 - Стандартний набір інструменту, вилки (за кількістю розеток на моделі)

Примітка! Категорично забороняється підключати генератор через звичайну будинкову розетку дротом вилка-вилка без попереднього відключення основної мережі вступного автомата. Забороняється підключати генератор через розподільний щит без використання схеми перемикання від мережі.

 

Характеристики
Характеристики
Тип запуску двигуна ручний пуск
Робочий об'єм см³ Не вказано
Тип двигуна 4-Т
Габарити мототехніки
Ємність паливного бака, л 3.5
Споряджена вага, кг 24
Заправочний об'єм масла в двигуні, л
Довжина, мм
Ширина, мм
Висота, мм
Силова техніка
Багатофункціональний інформаційний дисплей
Вилка для підключення споживачів так
Витрата при роботі на бензині, л/год
Датчик рівня палива в баку
Кількість розеток для з'єднання 1
Кількість фаз 1
Клас захисту оболонки електрообладнання IP23
Максимальна потужність, кВт
Модель двигуна
Модуль автоматичної системи керування напругою (AVR)
Модуль на 12 Вольт постійного струму (вихід для підключення)
Напруга, Вольт
Номінальна потужність, кВт
Рівень шуму, дб.
Системи захисту
Тривалість безперервної роботи, годин
Частота, Гц
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.