Обмін і повернення


Відповідно до закону «Про захист прав споживачів», протягом 14 днів від дати покупки (в нашому випадку від дня отримання посилки) Ви можете повернути замовлені товари і отримати назад їх вартість. Так само, можливий обмін на інший товар. У разі, якщо Ви не можете підібрати товари на заміну, гроші можна залишити на рахунку магазину і скористатися цією сумою для оплати наступного замовлення.

Повернення приймаються тільки при наявності неушкодженої фабричної упаковки і відсутності слідів експлуатації. Не допускається нанесення на упаковку написів, адрес і іншого. Пересилаючи посилку поштою, використовуйте додаткову упаковку. У разі повернення товару, пропонованого в складі комплекту, необхідно повернути всі складові комплекту.

У разі обміну або повернення, клієнт оплачує доставку товарів в офіс магазину. Якщо причиною повернення послужила помилка працівників магазину, клієнтові повертають повну вартість замовлення, так само, магазин оплачує зворотну пересилку товару. Під помилкою магазину мається на увазі:

  • висланий не той товар;
  • висланий не той розмір, що зазначений в замовленні;
  • колір моделі не відповідає фотографії (наприклад: замість чорного, шолом опинився червоним). При цьому, не враховуються невідповідності відтінку того ж кольору, в зв'язку з тим, що на різних моніторах одне і те ж зображення може виглядати по-різному;
  • присланий бракований товар.

Обмін і повернення Оригінальних запчастин і товарів з розділів Електрика і Освітлення та лампи розглядається, якщо установка запчастини проводилася кваліфікованим фахівцем на СТО, які мають сертифікат відповідності на даний вид робіт.