Мототехніка

Сітка перегляду:
Швидкий перегляд

FADA JOG (YB125T-3)

(0)
$890.00

Модель 2020 року  FADA JOG  125 !!! Цe більш потужна версія скутера ФАДА  JOG 110.   Модель доступна в трьох колірних рішеннях: зелений / графітовий / червоний.Нова версія  Фада Джог 125    з оновленням двигуном JL1P52QMI-B з об'ємом 124,6 см3 і потужністю мотора 9 к..

Попереднє замовлення
Швидкий перегляд

FADA JOG (YB80QT-3)

(0)
$0.00

Модель 2019 року  FADA JOG    Колірна гама нової моделі: темно-червоний / чорно-зелений / білий.             Перше і найголовніше на що варто звернути увагу – мотор, який  зроблений на базі старого доброго 139QMB. Інша поршнева група, яка дозволила зняти в середн..

Швидкий перегляд

FADA SPIN

(0)
$1070.00

Е-Скутер  FADA  SPIN 1200     Хочемо познайомити Вас з моделюю електричного скутера FADA з оригінальною назвою SPIN . Модель з розмірними характеристиками повноцінного скутера для щоденного використання, оснащена практично всіма технічними опціями, які притаманні транспортним засобам подібного формату..

Попереднє замовлення
Швидкий перегляд

FADA UNLI

(0)
$0.00

Е-Скутер  FADA  UNLI  2000      Модель електричного скутера   FADA під назвою UNLI .Дана модель пропонується в трьох колірних варіантах: Бірюзовий, чорний і червоний.Електроскутер Юнлі розрахований на перевезення двох чоловік, включаючи водія, з максимальним комфортним розміщенням і &..

Попереднє замовлення
Швидкий перегляд

FADA YB150T-35 BWS

(0)
$1050.00

Модель скутера FADA FD150T-35 (BWS) відрізняє молодіжний, трохи агресивний дизайн: здвоєна фара і компктние розміри. По суті це позакласовий зразок. Він схожий на всіх побратимів, але при цьому здорово відрізняється від них своєю "дорожньої всеїдністю". Якби це був автомобіль, його можна було б зарахувати до класу паркетник..

Швидкий перегляд

FADA М9 YB150T-15J

(0)
$940.00

Модель 2020года! Скутер FADA М9 відноситься до найбільш популярних моделях на українському ринку за рахунок оптимального потенціалу мотора 150 куб. см і його розмірних характеристик, які дозволять використовувати скутер більшості мотолюбителів. Модель М9 обладнана двигуном з фактичним обсягом 149,6 куб. см., і потужністю -..

Швидкий перегляд

FADA BULLI

(0)
$0.00

Електротрайк (трицикл) FADA BULLi Представляємо модель електричного трицикла   FADA під назвою BULLi . Модель для повсякденного використання активних людей в поважному віці .Пропонується в трьох колірних варіантах: помаранчевий, жовтий і сірий.  Електротрицикл розрахований для використання до трьох пасажирів, включно з воді..

Швидкий перегляд

FADA FID

(0)
$0.00

Електричний велосипед FADA FiD Представляємо модель електричного скутера   FADA під назвою  FiD . Дана модель більше нагадує електроскутер тільки з додатковими педалями. Проте основний привід в даній моделі це електродвигун, а педалі виконують функцію практичного доповнення. В їх корисності навряд чи можна засумніватися, особлив..

Швидкий перегляд

FADA FLIT CARGO

(0)
$0.00

Електричний велосипед FADA FLiT Cargo Презентуємо модель електричного скутера   FADA під назвою FLiT Cargo . Модель для господарського або комерційного використання.Пропонується в трьох колірних варіантах:  жовтий, червоний і сірий.  Електроскутер розрахований на одну людину (водія). Дана модель оснащена передньої і за..

Швидкий перегляд

FADA IMO

(0)
$0.00

Електротрайк (трицикл) FADA iMO Презентуємо модель електричного трицикла   FADA під назвою iMO . Модель для повсякденного використання дорослих людей з діапазоном від юнацтва до поважного віку .Пропонується поки в двох колірних варіантах:     чорний і жовтий.    Електротрицикл розрахований для використан..

Швидкий перегляд

FADA ITU

(0)
$0.00

 Електротрайк (трицикл) FADA iTUПредставляємо модель електричного трицикла   FADA під назвою  iTU . Модель для повсякденного використання людей з діапазоном від юнацтва до поважного віку .Пропонується в трьох колірних варіантах:     червоний, бірюзовий і сірий. Електротрицикл розрахований до трьох пасажирів, ..

Швидкий перегляд

FADA JOC YB150T-20C

(0)
$0.00

       Новинка! Модель 2020 года! Скутер FADA JOC -   це новинка в класичному і спокійному стилі з хорошим потенціалом мотора із середніми розмірними характеристиками, адресований в першу чергу прихильником неокласики не позбавленим естетичного сприйняття і смаку, стильним мотолюбителям.  &nb..

Швидкий перегляд

FADA KUBI

(0)
$0.00

Електротрайк (трицикл) FADA KUBi, трансформер Представляємо модель електричного трицикла FADA під назвою KUBi .  Пропонується в одному колірному варіанті:     сірий лак.  Особливість лектротріцікла в тому, що дана модель, нагадує трансформер і розрахована для використання  в господарській або комерційній..

Швидкий перегляд

FADA LIDO

(0)
$0.00

 Електричний велосипед FADA LiDO Презентуємо модель електричного скутера   FADA c оригінальною назвою LiDO . Модель для щоденного використання з характерною їй практичністю, яка властива транспортним засобам подібного формату.Пропонується в трьох колірних варіантах:     зелений, червоний і помаранчевий. Елект..

Попереднє замовлення
Швидкий перегляд

FADA MiLA

(0)
$0.00

Презентуємо Вам модель електричного скутера FADA з оригінальною назвою MILA. Практична та стильна модель для щоденного використання, яка оснащена практично всіма технічними опціями, які притаманні транспортним засобам подібного формату. Пропонується в трьох колірних варіантах: біло-рожевий, біло-блакитний і чорний матовий. Скутер ..

Показано з 1 по 15 із 23 (2 сторінок)