Мопеди

Сітка перегляду:
Швидкий перегляд

MUSSTANG ACTIVE MT110-3

(0)
$750.00

Musstang MT110-3 1. Новий двигун став більш надійним,в конструкції якого застосовані більш якісні деталі циліндро-поршневої групи. 2.Модифікована панель приладів.Основні індикатори "нетральної передачі" і кожної з швидкостей стали більшими і краще видно навіть в сонячну погоду.Також функціональним доповненням на тахометрі стали п..

Швидкий перегляд

MUSSTANG ALFA FIT MT125-8

(0)
$730.00

ВДОСКОНАЛЕННЯ Musstang FiT 2020 року:1) Як вже писали вище - нове коричневе і оновлена сіре забарвлення.2) Нова світлодіодна фара.3) долучення USB-порт.4) долучення кожух болтів кріплення керма.5) Підвищена пропускна здатність глушника.Оснащений лекосплавними дисками і переднім дисковим гальмом.Супорт дискового гальма ..

Швидкий перегляд

MUSSTANG MT110-1

(0)
$620.00

Musstang MT110-1 модель про яку знає майже коженУ моделі 2020 роки ми зберегли раніше доопрацьовані моменти. Всі комплектуючі моделі повністю змінені і поставляються вже від іншого виробника.  У 2020 році доповнена деякими удосконаленнями:- покращені задні амортизатори: збільшена довжина і жорсткість пружин. - подовже..

Попереднє замовлення
Швидкий перегляд

MUSSTANG MT110-2 (Alpha)

(0)
$645.00

У моделs 2019 рокe ми втілили деякі удосконалення:- Тип задній амортизаторів покращений — збільшири довжину і жорсткість- Подовжили ніжки дзеркал, для ще більш інформативного їх використання.- Збільшена товщина шару лакофарбового покриття. Пропонуємо зупинимося більш детально на інших менш помітних, але не менш значимих деталях:- Залі..

Попереднє замовлення
Швидкий перегляд

MUSSTANG MT125-8 Dingo

(0)
$730.00

Musstang Dingo 125 модель з новим, відмінним зовнішнім виглядом, який приковує погляд не тільки мотолюбителів але й всіх оточуючих Найнестандартнішим є варіант виконання переднього крила. Воно нагадує виконання, які більше притаманне мотоциклам.Переднє крило виконано з поліпропілену і він гнучке і з легкістю змінює форму, тобто йо..

Попереднє замовлення
Швидкий перегляд

MUSSTANG Viking

(0)
$770.00

Модель мотоцикла Musstang Viking   вперше на українському ринку.Дана модель відрізняється від всіх схожих дуже багатьма елементами і в ній застосовані деякі доповнення і технічні поліпшення, що виникли внаслідок аналізу недоліків і деяких технічних помилок в порівнянні з моделями конкурентів. Більш того вона відрізняється тим, що виконана..

Швидкий перегляд

MUSSTANG МТ125 DINGO XL

(0)
$730.00

Musstang DINGO XL 1251. Найголовніше в цій моделі, на що варто звернути увагу - це довге сидіння на якому може поміститися двоє, як мінімум, людей.  2. Подушка сидіння спеціально збільшена по висоті і є набагато м'якшою в порівннянні.Зроблено це для людей , які годинами їздять на мопеді і вони це оцінять точно.  3. C у..

2-3 Дні
Швидкий перегляд

RETRO CLASSIC 125

(0)
$649.00

Новинка Musstang Retro Classic  зі 125-ти кубовим мотором . Вона витримана в класичному ретроспективному стилі з доповненнями і технічними поліпшеннями, що виникли внаслідок аналізу тих недоліків і деяких технічних помилок, які присутні у моделей-конкуренті.  Модель Musstang Retro Classic  оснащується но..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)