0
0
0

Моторне масло IPONE Stroke 4 5W40 - 4 л

Відгуки:
(0)
  • Виробник: IPONE
  • Код товару: 983-01
  • Артикул: НФ-00027909
  • Наявність: Нема в наявності

Моторне масло для мотоцикла IPONE Stroke 4 5W40

IPONE Stroke 4 5W40 – це безкомпромісний вибір для вашого мотоцикла. Повністю синтетичне моторне масло, воно було створене для екстремальних навантажень. Такі навантаження є звичною справою у професійному мотоспорті, де вимоги до моторного масла є найвищими.

Цей продукт забезпечує стійкість масляної плівки в умовах дуже високих обертів, якісне змащення деталей двигуна, ефективно запобігає появі нагару, реалізую максимальну потужність силового агрегата.

Навіть якщо ви не професійний мотогонщик, ви відчуєте різницю у роботі двигуна. Завдяки використанню у складі IPONE Stroke 4 5W40 складних естерів, перемикання передач відбувається легче і «прозоріше». Не дивно, що це масло заливалось у двигуни мотоциклів RedBull MotoGP Rookies Cup.

Переваги IPONE Stroke 4 5W40:

  1. Повністю синтетичний продукт. Гарантує найкращий захист двигуна мотоцикла від зносу, значно довше зберігає стійкість властивостей у порівнянні з напівсинтетичними маслами.
  2. Створено для професіоналів. Професійні вимоги породжують професійні продукти. Так було створено і цей масло
  3. Технологія Speed & Easy Shift. Вміст складних естерів у маслі робить його жирнішим, результат – коробка передач працює більш чітко.
  4. Справжній флагман. Перед вами найбільш технологічно досконале масло, яке було створено інженерами IPONE.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.