0
0
0

Моторне масло IPONE Self 2 Premix - 1 л

Відгуки:
(0)
  • Виробник: IPONE
  • Код товару: НФ-00027897
  • Артикул: НФ-00027897
  • Наявність: Нема в наявності

Моторне масло для мотоцикла IPONE Self 2 Premix

IPONE Self 2 Premix – універсальне напівсинтетичне моторне масло, створене для застосування у 2-тактних мотоциклах, мопедах та інших видах техніки.

Цей продукт є чудовим вибором з точки зору ціна-якість. Створене на синтетичній основі з технологією синтезу. Формула цього масла забезпечує якісний захист двигуну під час різних діапазонів роботи та перепадів температур. Використання спеціальної каністри, в якій зручно дозувати масло для змішування його з бензином, значно спрощує взаємодію.

IPONE Self 2 Premix є чудовим вибором для техніки, яка не бере участь у змаганнях і не використовуються спортсменами. 2-тактні мопеди, скутери, газонокосарки, бензопили – це саме та техніка, для якої це масло використовувати найраціональніше.

Як правильно обрати 2-тактне масло IPONE?

Для правильного підбору масла у 2-тактний двигун потрібно уважно перевірити допуски та специфікації, які виробник техніки висуває до моторного масла. Але ми радимо скористатися офіційним підбором від IPONE, в якому вже враховані рекомендації мотовиробників. І наявний список техніки, якій підходить IPONE Self 2 Premix.

Альтернативний варіант підбору – це рекомендації від наших спеціалістів. Ми маємо великий досвід у підборі мастильних матеріалів, і продукція бренду IPONE – не виключення. Звертайтеся за номером телефону  і ми охоче підберемо масло для вашого мотоцикла.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.