Notice: Undefined index: sap_meta_tags_enable_twitter_tags in /HOSTING/motomarket/public_html/catalog/controller/extension/module/sap.php on line 103Notice: Undefined index: sap_meta_tags_enable_open_graph in /HOSTING/motomarket/public_html/catalog/controller/extension/module/sap.php on line 108 Моторне масло IPONE Scoot Run 2 - 1 л, Без аромату в магазині Motomarket
0
0
0

Моторне масло IPONE Scoot Run 2 - 1 л, Без аромату

Відгуки:
(0)
  • Виробник: IPONE
  • Код товару: НФ-00027895
  • Артикул: НФ-00027895
  • Наявність: Нема в наявності

Моторне масло для скутера IPONE Scoot Run 2

Повністю синтетичне моторне масло, яке задовольнить потреби найвибагливішого скутериста – це IPONE Scoot Run 2. Надійний захист двигуна та ідеальне змащення у різних режимах керування гарантують складні ефіри (естери), що входять до складу цього масла.

Воно не залишає відкладень, сприяє максимальному прискоренню при кожному відкритті дросельної заслінки. Окрім того, це маслоє нейтральним до каталітичних нейтралізаторів і прекрасно підходить для скутерів із системою впорскування палива (наприклад, Piaggio)

Доступна також версія ароматом полуниці.

Переваги IPONE Scoot Run 2:

  1. 100% синтетичне масло. Від щоденних поїздок до серйозних заїздів — це масло гарантує максимальний захист вашого двигуна.
  2. Аромат полуниці! Спробуйте IPONE Scoot Run 2 з ягідним ароматизатором і ви більше не оберете іншого масла.
  3. Підходить для використання у скутерах із системою впорскування палива.

Чи підходить це масло вашому скутеру?

IPONE Scoot Run 2 — повністю синтетичне масло, створене для використання як у професійних заїздах, так і для пересування містом. Воно підходить більшості сучасних скутерів з 2-тактними двигунами. Проте, аби переконатися, що воно ідеально працюватиме із силовим агрегатом вашої техніки, перегляньте інструкцію.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.