Мастила-пасти

Сітка перегляду:
Швидкий перегляд

IPONE Waterproof Grease 200ml

(0)
$14.00

Багатофункціональне мастило, стійке до впливу агресивних середовищ в т.ч. солоної води.Застосовується для змащування і захисту деталей, які піддаються сильному фізичному впливу.Особливо рекомендується для підшипників, карданних з'єднань, осей, валів, штифтів, гайок...

Швидкий перегляд

MOTUL GREASE 100

(0)
$0.00

Багатоцільве пластичне мастило, на основі літієвого мила, NLGI-2. Застосовується для роликових підшипників, які працюють за нормальних умов експлуатації, з'єднань, підшипників, маточин, шарових шарнірів, кабелів...Застосовуються в автомобільному, мотоциклетному сегменті, водній техніці, будівельній техніці ... тощо.Для більш важких умов експлу..

Швидкий перегляд

MOTUL M4 HANDS CLEAN MOTO (100ml)

(0)
$8.00

Крем для сухого очищення рук. Неагресивний для шкіри рук, не міститьводи. Motul Hands Clean видаляє оливи, жири та інші забруднення з рук післяпроведення технічних робіт...

Швидкий перегляд

MOTUL MULTI GREASE 200

(0)
$0.00

Багатоцільове пластичне мастило з високими експлуатаційними властивостями, на основі літієвого мила, з додаванням протизадирного комплексу додатків (ЕР), класом консистенції NLGI-2.Використовується для мащення роликових підшипників, з'єднань, підшипників, маточин, кульових шарнірів, карданних валів, тросів..., які працюють в умовах високих нав..

Швидкий перегляд

MOTUL TECH GREASE 300

(0)
$0.00

Призначене для мащення підшипників кочення, шарнірів, універсальних з’єднань, підшипників ковзання, колісних підшипників, карданних шарнірів, шарових опор, тросів.Використовується в усіх механізмах, які працюють в нормальних і важких умовах. Застосовується в автомобілях, мотоциклетній техніці, водній техніці, комерційній і легковій техніці, ін..

Швидкий перегляд

Мило IPONE Ipon’net

(0)
$0.00

Гелеподібне мило з активними компонентами для очищення рук після роботи з технікою..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)