Трансмісійні масла

Сітка перегляду:
Швидкий перегляд

GEAR 300 75W-90

(0)
$21.00

100% синтетична олива для механічних трансмісій потужних чи спортивних автомобілів. Призначена для синхронізованих чи несинхронізованих коробок перемикання передач, коробка передач/диференціал, коробок відбору потужності і гіпоїдних диференціалів без систем обмеженого тертя, які працюють при високих навантаженнях і малих швидкостях чи помірних нава..

Швидкий перегляд

GEAR COMPETITION 75W-140

(0)
$26.50

100% синетична трансмісійна олива. Створена на основі естерів (Ester-Technology). Призначена для всіх типів гіпоїдних диференціалів з обмеженим тертям, коробок перемикання передач з інтегрованим диференціалом обмеженого тертя, механічних трансмісій, синхронізованих чи несинхронізованих коробок перемикання передач, коробок відбору потужності, які пр..

Швидкий перегляд

GEARBOX 80W-90

(0)
$17.50

Трансмісійна олива. Основа підсилена дисульфідом молібдена. Спеціально розроблена для шумних чи/і високонавантажених коробок перемикання передач. Призначена для всіх механічних трансмісій, синхронізованих чи несинхронізованих коробок перемикання передач, коробка передач/диференціал, коробок відбору потужності і гіпоїдних диференціалів без..

Швидкий перегляд

IPONE Box 2 Synthesis

(0)
$0.00

Напівсинтетичне трансмісійне масло з естерами для коробок передач з окремою масляною ванною та мокрим зчепленням...

Швидкий перегляд

IPONE Box X-Trem

(0)
$0.00

Повністю синтетичне трансмісійне масло з естерами для коробок передач з мокрим та сухим зчепленням, що працюють у під екстремальними навантаженнями..

Швидкий перегляд

IPONE Trans 4 (80W90, 80W140, 75W90) 1л

(0)
$0.00

Напівсинтетичне трансмісійне масло для коробок передач (з окремою масляною ванною), приводів та карданних передач мотоциклів і квадроциклів..

Швидкий перегляд

IPONE Transcoot Dose

(0)
$0.00

Мінеральне трансмісійне масло для коробок передач мопедів та скутерів. Випускається у зручній для малокубатурної техніки пляшечці об’ємом 125мл..

Швидкий перегляд

SCOOTER GEAR 80W-90

(0)
$7.50

Трансмісійна олива. Спеціально розроблена для високонавантажених трансмісій скутерів і мопедів.Об’єм тари адаптований для зручності використання при обслуговуванні трансмісії скутера чи мопеда...

Швидкий перегляд

TRANSOIL 10W-30

(0)
$14.00

Спеціально розроблена для коробок перемикання передач з мокрим зчепленням: коробку передач окремо відділена від картера двигуна.Призначена для мотоциклів, дорожніх мотоциклів, тріал, крос (2-о чи 4-тактні двигуни), ендуро (2 чи 4 тактні двигуни), мопедів, скутери, квадроцикли… Може використовуватись, коли виробник техніки вимагає моторні оливи..

Швидкий перегляд

TRANSOIL EXPERT 10W-40

(0)
$12.50

Трансмісійна олива. Спеціально розроблена для коробок перемикання передач з мокрим зчепленням: коробку передач окремо відділена від картера двигуна.Призначена для мотоциклів, дорожніх мотоциклів, тріал, крос (2 чи 4 тактні двигуни), ендуро (2 чи 4 тактні двигуни), мопедів, скутери, квадроциклів…Може використовуватись, коли виробник техніки вимагає ..

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)