Мастила-пасти

Сітка перегляду:
Швидкий перегляд

GREASE 100

(0)
$0.00

Багатоцільве пластичне мастило, на основі літієвого мила, NLGI-2. Застосовується для роликових підшипників, які працюють за нормальних умов експлуатації, з'єднань, підшипників, маточин, шарових шарнірів, кабелів...Застосовуються в автомобільному, мотоциклетному сегменті, водній техніці, будівельній техніці ... тощо.Для більш важких умов експлу..

Швидкий перегляд

MC CARE ™ M4 HANDS CLEAN

(0)
$0.00

Крем для сухого очищення рук. Неагресивний для шкіри рук, не міститьводи. Motul Hands Clean видаляє оливи, жири та інші забруднення з рук післяпроведення технічних робіт...

Швидкий перегляд

MULTI GREASE 200

(0)
$0.00

Багатоцільове пластичне мастило з високими експлуатаційними властивостями, на основі літієвого мила, з додаванням протизадирного комплексу додатків (ЕР), класом консистенції NLGI-2.Використовується для мащення роликових підшипників, з'єднань, підшипників, маточин, кульових шарнірів, карданних валів, тросів..., які працюють в умовах високих нав..

Швидкий перегляд

TECH GREASE 300

(0)
$0.00

Призначене для мащення підшипників кочення, шарнірів, універсальних з’єднань, підшипників ковзання, колісних підшипників, карданних шарнірів, шарових опор, тросів.Використовується в усіх механізмах, які працюють в нормальних і важких умовах. Застосовується в автомобілях, мотоциклетній техніці, водній техніці, комерційній і легковій техніці, ін..

Швидкий перегляд

Мило IPONE Ipon’net

(0)
$0.00

Гелеподібне мило з активними компонентами для очищення рук після роботи з технікою..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)