FADA Електро

Сітка перегляду:
Швидкий перегляд

FADA BULLI

(0)
$0.00

Електротрайк (трицикл) FADA BULLi Представляємо модель електричного трицикла   FADA під назвою BULLi . Модель для повсякденного використання активних людей в поважному віці .Пропонується в трьох колірних варіантах: помаранчевий, жовтий і сірий.  Електротрицикл розрахований для використання до трьох пасажирів, включно з воді..

Швидкий перегляд

FADA FID

(0)
$0.00

Електричний велосипед FADA FiD Представляємо модель електричного скутера   FADA під назвою  FiD . Дана модель більше нагадує електроскутер тільки з додатковими педалями. Проте основний привід в даній моделі це електродвигун, а педалі виконують функцію практичного доповнення. В їх корисності навряд чи можна засумніватися, особлив..

Швидкий перегляд

FADA FLIT CARGO

(0)
$0.00

Електричний велосипед FADA FLiT Cargo Презентуємо модель електричного скутера   FADA під назвою FLiT Cargo . Модель для господарського або комерційного використання.Пропонується в трьох колірних варіантах:  жовтий, червоний і сірий.  Електроскутер розрахований на одну людину (водія). Дана модель оснащена передньої і за..

Швидкий перегляд

FADA IMO

(0)
$0.00

Електротрайк (трицикл) FADA iMO Презентуємо модель електричного трицикла   FADA під назвою iMO . Модель для повсякденного використання дорослих людей з діапазоном від юнацтва до поважного віку .Пропонується поки в двох колірних варіантах:     чорний і жовтий.    Електротрицикл розрахований для використан..

Швидкий перегляд

FADA ITU

(0)
$0.00

 Електротрайк (трицикл) FADA iTUПредставляємо модель електричного трицикла   FADA під назвою  iTU . Модель для повсякденного використання людей з діапазоном від юнацтва до поважного віку .Пропонується в трьох колірних варіантах:     червоний, бірюзовий і сірий. Електротрицикл розрахований до трьох пасажирів, ..

Швидкий перегляд

FADA KUBI

(0)
$0.00

Електротрайк (трицикл) FADA KUBi, трансформер Представляємо модель електричного трицикла FADA під назвою KUBi .  Пропонується в одному колірному варіанті:     сірий лак.  Особливість лектротріцікла в тому, що дана модель, нагадує трансформер і розрахована для використання  в господарській або комерційній..

Швидкий перегляд

FADA LIDO

(0)
$0.00

 Електричний велосипед FADA LiDO Презентуємо модель електричного скутера   FADA c оригінальною назвою LiDO . Модель для щоденного використання з характерною їй практичністю, яка властива транспортним засобам подібного формату.Пропонується в трьох колірних варіантах:     зелений, червоний і помаранчевий. Елект..

Швидкий перегляд

FADA OLDI

(0)
$0.00

Електротрайк (трицикл) FADA OLDi Презентуємо модель електричного трицикла   FADA під назвою OLDi . Модель для повсякденного використання активних людей в похилому  віці. Електротрицикл розрахований  до трьох пасажирів, включно з водієм. У даній моделі передбачена можливість легкої і не складної трансформації, що забезп..

Швидкий перегляд

FADA RITMO

(0)
$0.00

Електричний велосипед FADA RiTMO, 400WПрезентуємо модель електричного скутера   FADA під назвою RiTMO.   Модель для щоденного використання, яка оснащена практично всіма технічними опціями, які притаманні транспортним засобам подібного формату.Пропонується в чотирьох колірних варіантах:     зелений, червоний, синій..

Швидкий перегляд

FADA TWIN

(0)
$0.00

Електричний велосипед FADA TWiN, 400WПрезентуємо  модель електричного скутера   FADA під назвою TWiN.  Дана модель більше нагадує  електроскутер, але все ж, конструктивно, відноситься до категорії елетровелосипед, за рахунок додаткового оснащення її педалями, як у велосипедних побратимів і ланцюговим приводом.Пропонується в..

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)